Regulamin

01.
Ze względu na obowiązujące przepisy przeciwpożarowe Schronisko nie udziela noclegów na podłodze.

02.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 i kończy o godzinie 10.00 ostatniego dnia pobytu.

03.
Zakazuje się przebywania w części noclegowej (z wyjątkiem Recepcji) osobom niezameldowanym.

04.
W schronisku obowiązuje bezwzględna cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 6.00.

05.
Łóżka i pokoje wydawane są na zasadzie dostępności. Obowiązuje konieczność spania na przydzielonym łóżku. W przypadku noclegu na nieprzydzielonym łóżku, osoba taka zobowiązana jest do zapłaty za nocleg na nieprzydzielonym łóżku oraz łóżku przydzielonym.

06.
Osobom zameldowanym, przy zakwaterowaniu zostanie wydany klucz do pokoju. W przypadku problemów z kluczem należy poinformować recepcję. W przypadku zgubienia klucza lub niezwrócenia klucza przy wymeldowaniu, zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 20,00 zł.

07.
Natryski są bezpłatne tylko dla osób zameldowanych w Schronisku

08.
Obowiązuje zakaz biwakowania wokół Schroniska.

09.
W budynku Schroniska obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, używania papierosów elektronicznych oraz zakaz używania otwartego ognia.

10.
Na terenie Schroniska obowiązuje zakaz spożywania własnych napojów alkoholowych.

11.
Turyści proszeni są o zachowanie czystości i porządku w pokojach i jadalni.

12.
Schronisko nie odpowiada za rzeczy pozostawione w pokojach i Recepcji.

13.
Rzeczy znalezione przechowywane są w Schronisku przez 30 dni. Po upływie tego terminu, w przypadku niezgłoszenia się właściciela, Schronisko ma prawo do utylizacji ww. rzeczy.

14.
W przypadku rezygnacji z rezerwacji nie ma możliwości zwrotu zadatku. Wpłacony zadatek pokrywa niewykorzystane miejsca noclegowe.

15.
W przypadku skrócenia pobytu przez klienta, Schronisko nie zwraca kosztów odstąpienia od zawartej umowy.

16.
Turystów obowiązuje rekompensata pieniężna za zniszczone mienie i dewastację Schroniska. Wysokość kary zależna jest od stopnia dewastacji i ustalana jest przez Kierownika Schroniska.

17.
W przypadku bezpodstawnego uruchomienia systemu przeciwpożarowego (zraszacze) zostanie naliczona kara pieniężna w wysokości 2.000,00 zł za każdy ujawniony przypadek. Schronisko zastrzega sobie prawo do naliczenia dodatkowej kary pieniężnej, zależnej od stopnia dewastacji pokoju i czasu wyłączenia pokoju z użytku.

Strona korzysta z plików cookies w celu poprawy funkcjonowania serwisu. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Szczegóły w naszej polityce prywatności.
x